تبلیغات
در انتظار شهادت - سلاحهای ارسالی غرب به سوریه، علیه اسرائیل شلیك خواهد شد
در انتظار شهادت
یا مهدی (عج)

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

سلاحهای ارسالی غرب به سوریه، علیه اسرائیل شلیك خواهد شد

 سردار نقدی:
 سلاحهای ارسالی غرب به سوریه، علیه اسرائیل شلیك خواهد شد
 رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بزودی سلاح های ارسالی غرب و ارتجاع به گروه های معارض به سوریه برای آزادی قدس علیه صهیونیسم شلیك خواهد شد.

سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی – رییس سازمان بسیج مستضعفین – در جمع سرمربیان، مربیان و سرگروه های حلقه های صالحین استان كردستان گفت: امروز شاهد پیشرفت روزافزون ایران اسلامی در سراسر دنیا هستیم و سازندگی در تمام شهرها و روستاهای كشور جریان دارد.
سردار نقدی با اشاره به توطئه های دشمن نسبت به نظام اسلامی افزود: دشمن از مقاومت ایران اسلامی سیلی سختی خورده است و امروز تمام ترفندها و توطئه هایش را با كلیه امكانات و تجهیزات در سراسر دنیا به كار گرفته تا شاید بتواند گوشه ای از شكست های خود را جبران نماید.
ایشان به شكست های استكبار جهانی اشاره كرده و بیان كرد: سیلی نهایی جهان اسلام به دنیای استكبار نزدیك است تا چهره منفور صهیونیسم بین الملل و آمریكای جهانخوار را برای همیشه تاریخ در هم فرو ریزد.
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن باید از شكست های پی در پی در لبنان، غزه، مصر و مقاومت سوریه عبرت بگیرد و بداند كه ارسال سلاح برای شكستن خط مقاومت هیچ نتیجه ای جز پیروزی مقاومت نخواهد داشت.
وی حمایت های آمریكا، غرب و مرتجعین منطقه را از تروریست های غربگرا در سوریه بی نتیجه دانسته و عنوان كرد: دشمن به چند جوان فریب خورده در سوریه دل نبندد كما اینكه این امید مشابه آنان در ایران 1357 در مناطقی نظیر كردستان نه تنها به ناامیدی مطلق تبدیل گشت بلكه همین جوانان فریب خورده، توبه نموده و علیه دشمنان به مبارزه برخاستند.
ایشان صدها شهید توّاب در كردستان را عبرتی برای دشمنان خوانده و تصریح كرد: بزودی تمامی سلاح های ارسالی استكبار به چند گروه معدود معارض و تروریست در كشورهای منطقه برای آزادی قدس شریف علیه صهیونیسم غاصب شلیك شده و طومار رژیم جعلی اسرائیل را در هم خواهد پیچید.
سردار نقدی به وضعیت آشفته غرب و بحران های پی در پی آنها پرداخته و گفت: امروز آمریكا و اروپا در كشورهای خودشان اسیر قیام های مردمی و بیداری 99 درصدی محرومین خود هستند.
وی ایمان را سرمایه اصلی ایران اسلامی دانسته و خاطرنشان كرد: پس از سال ها حمله نظامی، شیمیایی، تحریم اقتصادی و ... استكبار به تازگی پی برده است كه علت موفقیت ما "ایمان" است لذا جنگ نرم را آغاز نموده تا شاید بتواند ایمان ما را بگیرد.
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن تمام ابزارهایش را برای مقابله با ایمان ملت ما بكار گرفته و گسترش مواد مخدر، فساد و شهوت رانی از توطئه های شوم در فضای جنگ نرم می باشد.
ایشان به نقشه دشمن در جهاد اقتصادی اشاره كرده و افزود: امروز اصلی ترین تمركز دشمن، نفوذ در شبكه های اقتصادی كشورمان می باشد تا با گران فروشی، تورم، متزلزل كردن بازار و نوسانات مكرر قیمت كالاها بتواند ملت ایران را به زانو درآورد.
سردار نقدی همچنین گفت: علت تلاش بی امان دشمن در حوزه اقتصاد آن است كه ضمن جلوگیری از الگو شدن نظام اسلامی، بتواند با مشكلات اقتصادی ایمان افراد را سست نماید.

درباره وبلاگ

همیشه شروع کردن سخت ترین کاره، چون خودت نمی دونی از چی یا کی میخوای بنویسی ولی بعد از شروع و کمی نوشتن انگار که قلم، خودکار شروع به نوشتن میکنه و بی اختیار می نویسه!
مدیر وبلاگ : سرباز گمنام امام زمان (عج)

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • کدام موضوع بیشتر قابل توجه تان می باشد؟نویسندگان


استخاره آنلاین با قرآن کریم


فال انبیاء

پیچک